Naším mottom je:

“S okom pre technológiu aj s okom pre ľudí."

Nájdeme Vám prácu

Radi by sme sa podrobnejšie dozvedeli o tom, čo si želajú uchádzači o zamestnanie, čo sú ich priania a schopnosti, aby sme čo najlepšie mohli hľadať vhodnú prácu.

Zaujímajú nás Vaše ambície a v akej funkcii by ste chceli rásť.

V prípade záujmu, (prvý kontakt zväčša cez Skype či Face time a neskôr v našej kancelárii) sa pousilujem lepšie spoznať Vás a Vaše želania a takýmto spôsobom získate tiež predstavu ako Tec @ Work funguje.

Školenia

Ponúkame školenia zamestnancov, ktoré ich pripraví na vykonávanie svojich povinností s informáciami o práci a spôsobe, akým spoločnosť funguje. Tieto vzdelávacie kurzy vieme poskytnúť v angličtine, no často aj v jazyku zamestnanca, (napr. slovenský, český jazyk). Tiež poskytujeme jazykové kurzy a kultúrne školenia.

Pomožeme Vám s registráciou v novej krajine

Ponúkame pomoc s registráciou v novej krajine, tiež v mieste prechodného pobytu a pri získaní sociálneho a zdravotného poistenia. Taktiež v prípade potreby pri získaní bankového účtu v banke podľa vlastného výberu.
Skrátka Vám pomôžeme so všetkými potrebnými administratívnymi záležitosťami.

Pomôžeme nájsť ubytovanie

Dokážeme si predstaviť, že je pre Vás dôležité nájsť vhodný obytný priestor za primeranú cenu. K tomuto môže prispieť naša sieť. Ponúkame hľadanie rôznych typov obytných priestorov, ktoré sa pokúsime prisposobiť Vašim želaniam a rozpočtu a je samozrejme čo najbližšie k miestu Vašej práce, tiež s ohľadom na MHD v prípade, že nedisponujete moznosťou vlastnej dopravy.

Etika

Myslíme si, že je tiež veľmi dôležité, aby Ste sa v novej krajine cítili ako doma. V prípade záujmu či potreby Vám pomôžeme pri kontakte s krajanmi a tiež chceme prispieť k rozšíreniu Vašej sociálnej siete a integrácii v Holandsku. Veríme, že etický aspekt v tejto oblasti je veľmi dôležitý.

Pre firmy/spoločnosti:

Ak máte konkrétne voľné pracovné miesta ktoré je ťažké obsadiť, dajte nám vedieť a my použijeme našu sieť na nájdenie tých správnych ľudí pre Vašu spoločnosť.